Stolik okrągły rozkładany idealny w małych przestrzeniach

Stół okrągły 120cm MOZAMBIK

Estetycznie wyglądające i funkcjonalne meble, do których zalicza się stolik okrągły rozkładany to wyroby, które mogą stanowić elementy wyposażenia znajdujące się, zarówno w kuchni, jadalni, jak i w salach konferencyjnych. Wyroby te są zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, powstałymi w wyniku ich eksploatacji.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się nowoczesne stoły z funkcją rozkładania. Produkty te można dopasować do metrażu, jak również aranżacji danego wnętrza. Proponujemy stolik okrągły rozkładany, który posiada stabilną podstawę, składającą się z czterech wysokich nóżek w wersji chromowanej lub też pomalowanej proszkowo farbą na kolor czarny. Blat, który ma rekomendowany przez nas stolik okrągły rozkładany, umożliwia podejmowanie gości, jak również organizowanie konferencji czy narad, nawet w większym gronie. Każdy stolik okrągły rozkładany z naszej oferty to wyrób zaprojektowany i wykonany bardzo starannie, dzięki czemu przetrwa w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas.

Stolik okrągły rozkładany w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru

Stół okrągły rozkładany biały na jednej nodze WILLIAM
Stół okrągły rozkładany biały na jednej nodze WILLIAM

Produktem dostępnym w naszym sklepie internetowym jest także stolik okrągły rozkładany biały na jednej nodze. Wyrób ten świetnie wkomponuje się we wnętrza w stylu glamour, rustykalnym lub też klasycznym. To produkt wykonany bardzo starannie. Blat tego wyrobu meblarskiego został stworzony z płyty MDF i okleiny naturalnej w kolorze białym. To wyrób posiadający podstawę składającą się z nogi stworzonej z litego drewna, pokrytego emalią w białym kolorze o matowym wykończeniu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się również efektownie prezentujący się w stół okrągły 120 cm Mozambik. Produkt ten ma bardzo oryginalną podstawę, którą tworzą metalowe kątowniki, skrzyżowane ze sobą pod kątem 30 stopni. Blat polecanego przez nas wyrobu, którym jest stolik okrągły rozkładany jest wykonany z solidnych materiałów, co podwyższa jego walory estetyczne.

Warto przeczytać: Perfekcyjny stół konferencyjny

Nowoczesny stolik okrągły rozkładany to produkt przydatny, zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach biurowych. Wyrób ten został stworzony ze starannie dobranych materiałów.